ŞİRKETLERDE PAYDAŞ İŞBİRLİĞİ İÇİN

QUALIST PRIVATECLOUD

KEŞFET

QUALIST PRIVATECLOUD

Paydaşlar toplantılarda bir araya gelir, dokümanlar aracılığıyla konuşurlar. Qualist olarak, firmaların en önemli varlıklarının insanlar olduğuna inanıyoruz. Günümüz iş dünyasındaki başarının da, onların hızlarına ve oluşturdukları sinerjiye bağlı olduğunu biliyoruz. PRVCLD® paydaşların, etkin işbirliği süreçleri oluşturabilecekleri, dokümanlarını dijital olarak arşivleyebilecekleri ve etkinliklerini en verimli şekilde yönetebilecekleri bir iş yazılımıdır.

VERİMLİ İŞ SÜREÇLERİ İÇİN İÇ VE DIŞ PAYDAŞ İŞBİRLİĞİ 


İş süreçlerinin bir kısmı şirket içinde başlar ve sonlanır. Bazı süreçler, şirket içinde başlar ve şirket dışında sonlanır. Bazı iş süreçleri ise, şirket dışında başlar ve şirket içinde sonlanır. PrivateCloud®, her türlü doküman ve etkinliğinizi iç ve dış, tüm paydaşların katılımı ile tek bir platform üzerinde yürütebilmenizi ve yönetebilmenizi sağlar.   

Mobil cihazlar ile de güvenli bir şekilde erişilen PrivateCloud, akıllı etiketleme yeteneğini kullanarak arama sonuçlarını optimize eder, operasyonlara verimlilik getirir. Dijital Arşiv ve Doküman Yönetimi Sistemi’ne, PDF, TIFF, JPEG, GIF, RAW, BMP, DWG, NCZ, DGN, DOC, XLS, DOCX, XLSX vb. formatlarda doküman kaydetmek mümkündür.

 

Qualist Secure

Optik Karakter Tanıma

 Optik karakter tanıma, resim veya taranmış belge içerisinde bir metni tarayarak, o belgenin indekslenmesini ve listelenmesini sağlar. 

Qualist Secure

Etkinlik Yönetimi

Görseller, dokümanlar ve yazışmalar  iletişimin vazgeçilmez unsurlarıdır. Etkinlik yönetimi aracı ile iletişim artık çok kolay. 

Qualist Secure

Kullanıcı Yetkilendirme

Farklı yetkilerde kullanıcı tipleri oluşturarak, şirket iç ve dış paydaşların doküman paylaşımına, etkinlik oluşturmasına ve iş süreçleri yürütebilmesine olanak tanır.

Qualist Secure

Bulut veya Şirket Merkezi

PRVCLD, Bulut' tan hizmet olarak sunulabilir  veya şirket merkezinizdeki bir sunucuya kurulabilir. 

 

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

 

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız!

İletişim formunu eksiksiz doldurun, en kısa zamanda sizi arayalım. 

Copyright 2018 by Qualist.com