HEDEFLERLE YÖNETİM İÇİN

BRIDGE GENEL KPI YÖNETİMİ

KEŞFET

BRIDGE GENEL KPI YÖNETİMİ

Günlerinizi veri girişi ve performans göstergelerinizin hesaplamaları ile mi harcıyorsunuz? Üretim hattınızın tek anahtar performans göstergesini hesaplayabilmek için kaynak planlama yazılımınızdan, enerji tüketim takip yazılımınızdan, otomasyon sisteminizden ayrı ayrı toplanan verileri tek kaynakta kendiniz mi birleştiriyorsunuz? Artık tüm bu işlemleri sizin için otomatik olarak gerçekleştiriyoruz. Genel KPI Yönetimi Uygulaması ile hesaplama ve veri girişleriyle zaman kaybetmez, analiz ve verimlilik artışı projelerinize daha fazla odaklanabilir ve sektörünüzde rekabetçi kalabilirsiniz. 

HIZLI VE GÜVENİLİR HESAPLAMALAR İLE ETKİN VERİ VE PERFORMANS YÖNETİMİ


Rekabetçi ve verimli tüm işletmelerin hedeflerle yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. Üretiminin sigma seviyesini, üretim hatlarının güven faktörünü, toplam ekipman etkinliğini, anahtar kalite metriklerini takip etmeyen fabrikaların maliyetlerini yönetmesi, verimli kalması ve rekabet yoğun sektörlerde ticarete devam etmesi imkansızdır. Bunun için dünyanın her yerinden bilim insanları her yıl yeni verimli yönetim metotları geliştirmektedir. Binlerce fabrika bu metotları uygulayarak milyarlarca lira tasarruf etmekte, üretim kalitesini arttırmakta ve maksimum karlılığı sağlamaya yönelik stratejiler geliştirmektedir. Siz de prosesiniz ve verimli yönetim metodunuz ne olursa olsun kilit performans göstergelerinizi Genel KPI Yönetimi uygulamasına hesaplatın ve işletmenizde kontrolü elinize alın. Dijitalleşme sürecinizden Genel KPI Yönetimi uygulaması ile maksimum fayda sağlamak için geç kalmadınız!

Genel KPI Yönetimi uygulaması sizin için farklı veri kaynaklarından verilerinizi toplar, anlamlandırır, yorumlar ve günlük hayatınızda sizin farklı işlem adımları ardından yaptığınız kompleks hesaplamaları sizin için saniyeler içinde gerçekleştirir. Size de sadece anahtar performans göstergelerinizi analiz etmek ve fabrikanızdaki darboğazları tespit etmek kalır.

Qualist Secure

Kompleks Hesaplamalar

Sizin için tüm yazılımlara ulaşır, verileri toplar ve önceden tanımladığınız işlem adımlarından geçirip otomatik hesaplar.

Qualist Secure

Analiz Araçları

Uygulama içine önceden tanımlı pasta, sütun, doğrusal grafikler ve karşılaştırma tabloları ile KPI’larınızı kolayca analiz edin.

Qualist Secure

Çoklu Çıktı Seçeneği

Uygulama, hesapladığı KPI’larınızı hem ekrandan izleme hem de PLC, DCS ve ERP sistemlerinize düzenli olarak yazdırma imkanı sunar.

Zeki İzleme

İhtiyaçlarınıza uygun tasarlanan KPI kartları ile KPI’larınızı anlık olarak takip edin ve istediğiniz işlevlere hızlıca ulaşın.

SANİYELER İÇİNDE HESAPLAMA YAPABİLEN MODÜLER YAPI

Yüzlerce farklı anahtar performans göstergesinin fabrikanıza özel geliştirme yapmaksızın hesaplanabilmesi için Genel KPI Yönetimi Uygulamasını modüler yapıda geliştirdik. Devreye alma sırasında; fabrikanızdaki her bir anahtar performans göstergesinin hesaplama sürecindeki tüm işlemler, hesaplama tercihleriniz ile birlikte saatler içinde tanımlanır ve uygulama saniyeler içinde hesaplamaları gerçekleştirerek sonucu size sunar.

 

 

 

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

İhtiyaçlarınıza Göre Uyarlanabilir Modüler Yapıİşletmenizin KPI’larına özel işlem adımları için geliştirilecek bloklar uygulamanın modüler yapısı sayesinde kolayca entegre edilebilir. 

Tarihsel KPI İzlemeUygulama içinde tanımlı doğrusal grafikler, Anahtar Performans Göstergesinin tarihsel gelişimini takip imkanı sunar.

 Alarm Kurgulama İşlevi
KPI verileriniz ile alarm kurgulayabilir ve kurguladığınız koşulun oluşması durumunda uyarı alabilirsiniz. 

 PLC ve OPC Sunucularından Veri Okuyabilme ve Yazabilme KabiliyetiUygulama, hesapladığı KPI'lerı hem ekrandan izleme hem de PLC, DCS sistemlerinize düzenli olarak yazdırma imkanı sunar. 

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

 

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız!

İletişim formunu eksiksiz doldurun, en kısa zamanda sizi arayalım. 

 

Copyright 2018 by Qualist.com