İŞ VERİLERİNİZİ BİRLEŞTİRİP BÜTÜNÜ GÖRMEK İÇİN QUALIST ENDÜSTRİYEL IoT PLATFORMU

KEŞFET

IoT PLATFORMU İLE AKILLI ÜRETİM

Qualist IoT Platform®'u tüm verileri tek bir platformda toplar; akıllı prosesler, etkin raporlama, üst düzey analitik değerlendirmeler ve daha fazlası için doğru araçlar sunar. Qualist nesnelerin interneti uygulamaları ve analitik yazılımları ile büyük resmi görerek üretim verimliliğiniz için en doğru kararları alabilirsiniz. Kurumunuza özel Operasyonel Zeka’nın oluşturulması ve Endüstri 4.0’a geçiş için ürünlerimizi tanıyın.

QUALIST ENDÜSTRİ 4.0 ÜRÜNLERİ İLE AKILLI SİSTEMLER KURUN, İŞLETMENİZE GÜÇ KATIN.


Qualist Endüstriyel IoT Platformu, modüler yapısı sayesinde ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Bu özelliği ile Platform üzerinde çalışan ürünlere karar verebilir veya ihtiyacınız olan uygulamaları seçerek kendi özel platformunuzu oluşturabilirsiniz. Yazılımı Bulut'ta, hizmet olarak (SAAS, Software as A Service) satın alabilir veya kendi yerel ağınızda kullanabilirsiniz.

Qualist olarak, inovasyonun sadece etkin işbirliğiyle mümkün olabileceğini düşünüyoruz. Bu vizyon ile ihtiyaçlarınızı her zaman dinlemeye ve sizin için geliştirmeye hazırız.

Qualist Secure

Mobil

 Tüm mobil cihazlar (internete bağlı nesneler) ile güvenli erişim ve tüm fonksiyonları kullanabilme olanağı sunar.

 

Qualist Secure

SSL Güvenli

Sunucu ve istemci arasındaki veri iletişimi çok katmanlı güvenlik anahtarları ile sürekli kontrol edilerek üst düzey veri güvenliği sağlanmaktadır.

Qualist Secure

Kullanıcı Yetkileri

Uygulamalara erişim esnekliği sağlanarak, hiyerarşik yetkiye izin verilen sistemde kullanıcı yetkileri isteğe göre düzenlenir.

QUALIST ENDÜSTRİYEL IoT PLATFORMU ÜZERİNDE ÇALIŞAN ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN.

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

 

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız!

İletişim formunu eksiksiz doldurun, en kısa zamanda sizi arayalım. 

 

CAPTCHA kodu

Yukarıdaki resimde yer alan kodu aşağıdaki kutuya yazın