YÜKSEK ÜRETİM PERFORMANSI İÇİN BRIDGE MES

KEŞFET

BRIDGE MES

Üretim kapasitemi ne kadar verimli kullanıyorum? Ne sıklıkla plansız duruş yaşıyorum? Ne sıklıkla ekipman ve arıza kayıplarım oluyor? Operatörlerim ne kadar verimli çalışıyor? Siparişlerim neden yetişmiyor? Üretim hattımı daha kazançlı nasıl çalıştırabilirim? BRIDGE MES ile tüm bu sorularınızın yanıtlarını tespit etmek çok kolay. BRIDGE MES, güvenilir veri toplama yeteneği ve özgün hesaplama algoritmaları ile üretim kapasitenizi gerçekte ne kadar kullandığınızı tespit eder. Makine duruşlarını, makine ve operatör performanslarını ve kalite kayıplarını ölçerek raporlar. Size sadece önlem almak ve iyileştirme yapmak kalır.
 

ÜRETİM VE VARLIK PERFORMANSINIZIN PROAKTİF YÖNETİMİ İÇİN EN ETKİN ARAÇLARA SAHİP OLUN!


Operatör, üretim ve bakım performansınızın sürekli ölçümü ve üretiminizdeki darboğazların kolayca tespiti için BRIDGE MES kullanın. Proaktif yönetim ile kapasite kayıplarınızı en aza indirin! 

BRIDGE MES; üretim, bakım ve enerji tedarik planlamanızı maliyet-zaman etkin gerçekleştirmeniz amacıyla geliştirilmiş bir Üretim Yürütme Sistemidir. BRIDGE MES üretim tesisinizde bulunan makinelerin gün içindeki durum ve faaliyetlerini kaydeder, üretiminizi ölçerek atıl kapasitenizi belirler ve makinelerinizin ne kadar verimli kullanıldığını hesaplar. İşletmenize özel anahtar performans göstergelerinizi değerlendirerek üretim, bakım ve enerji tedarik planlamanızı ihtiyaçlarınıza uygun gerçekleştirmenizi sağlar. Böylelikle etkin kaynak kullanımı sonucunda tasarruf eder ve üretim artış hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Qualist Secure

Kolay Erişim

Platform ve lokasyon bağımsız erişim imkanı sunar. Tek bir ekrandan tüm üretim sahasının genel durumunu izlemeye olanak tanır.

Qualist Secure

Analiz Araçları

Makinelerin hız trendini ve karşılaştırmalı enerji tüketim değerlerini tarihsel olarak analiz imkanı sunar.

Qualist Secure

KPI Raporlama

Makine tamir süreleri, Makine Arıza Dağılımı, Planlı/Plansız Bakım Süreleri ve Oranı, TEE (OEE) gibi kritik anahtar performans göstergelerini hesaplar ve raporlar.

Qualist Secure

Log Kaydı

  Makine duruş ve duruş sebeplerini tespit edip kaydeder ve geçmişini tutar.

ÜRETİM KAYIPLARINI TESPİT ETMENİN EN KOLAY YOLU!

BRIDGE MES web tabanlı bir uygulamalar bütünüdür ve kullanmak için bilgisayarınıza ek bir istemci kurmanız gerekmemektedir. BRIDGE MES’in çalıştığı ağa erişimi bulunan sabit ve mobil tüm cihazlardaki standart web tarayıcılardan sisteme erişilebilir. BRIDGE MES ile üretim hatlarınızın işleyiş hızı, enerji tüketim değerleri ve duruş geçmişlerini lokasyon bağımsız ve canlı olarak izleyebilir; üretim hatlarınızdaki makinaların hız trendlerini ve karşılaştırmalı enerji tüketim değerlerini iki tarih aralığı için analiz edebilirsiniz.  BRIDGE MES, etkin olarak kullanıldığında, sizler için Ortalama Tamir Süresi ve Tamir Süreleri, Arızalar Arası Ortalama Süre, Arıza Makina Dağılımı, Planlı/Plansız Bakım Süreleri ve Oranı, TEE (OEE) gibi işletmeniz için kritik anahtar performans göstergelerinizi hesaplar ve raporlar.  BRIDGE MES üzerindeki tüm ekranlar; endüstriyel uygulamaların ve hedef kullanıcıların temel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak en iyi kullanıcı deneyimi sunmak hedefiyle tasarlanmıştır. 

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Canlı Veri İzlemeMakinelerin işleyiş hızı ve enerji tüketim değerlerini gerçek zamanlı izleme imkanı sunar. 

Planlı-Plansız Duruşların TakibiMakine duruş ve duruş sebeplerini tespit eder ve kayıt altına alır. 

Dosya PaylaşımıOperatörler ile üretim planı ve dosya paylaşımına imkan tanır. 

Varlık YönetimiYetersiz varlık kullanımının tespit edilmesini sağlar. Böylelikle hangi noktalarda iyileştirme yapabileceğinizi bilirsiniz.

KPI YönetimiOrtalama Tamir Süresi ve Tamir Süreleri, Arızalar Arası Ortalama Süre, Arıza Makina Dağılımı, Planlı/Plansız Bakım Süreleri ve Oranı, TEE (OEE) gibi işletmeniz için kritik anahtar performans göstergelerinizi hesaplar ve raporlar.

Saha Geri Bildirim RaporuSaha geri bildirimlerinin sistem üzerinden yöneticilere iletilmesi ve tek yerden raporlanabilmesini sağlar. Saha geri bildirimlerini arşivleyerek, izlenebilirliğini sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

 

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız!

İletişim formunu eksiksiz doldurun, en kısa zamanda sizi arayalım. 

 

Copyright 2018 by Qualist.com