SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM İÇİN ENDÜSTRİYEL ANALİTİK YAZILIMI, BRIDGE

KEŞFET

QUALIST BRIDGE

Siparişlerinizi mümkün olduğunca hızlı ve kaliteli bir şekilde üretirken; aynı zamanda, en az kaynak, hammadde ve enerji tüketmek istersiniz. Qualist BRIDGE®, veri bilincinde stratejik kararlar vererek ürün kalitenize yön verme, önleyici bakım uygulayabilme, üretiminizi optimize etme ve daha fazlasını yapabilmenizi sağlar. Bridge, varlıklarınızdan maksimum fayda ve üretimde enerji verimliliği sağlamak için geliştirilmiş iş uygulamalarından oluşan endüstriyel analitik yazılımıdır.

BRIDGE İLE ÜRETİM OPTİMİZASYONU VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK


Qualist BRIDGE®, Qualist Endüstriyel IoT Platformu® üzerinde çalışan ve sanayilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiş bir Endüstriyel Analitik Yazılımıdır. BRIDGE, üretim hattından verileri, PLC, DCS ve OPC sunucuları aracılığıyla toplar, MRP, ERP ve CRM gibi iş yönetim sistemlerinden edindiği bilgilerle konsolide eder ve sahip olduğu gelişmiş analitik değerlendirme/raporlama araçları ile kullanıcılarının değerlendirmesine sunar. 

Qualist BRIDGE, dinamik üretim süreçlerinde karşılaşılan günlük iş zorluklarının veriye dayalı kararlar ile aşılmasında en güvenilir sistemdir. Çimento, enerji, madencilik, kimya, kağıt, cam, otomotiv, gıda, beyaz eşya, metal gibi büyük veri analizine ihtiyaç duyan tüm sektörler BRIDGE kullanabilirler. 

Qualist Secure

Otomatik KPI Raporlama

     İş süreçlerine ait kritik performans metrikleri hakkında gerçek zamanlı ve tarihsel raporlar sunar. 

Qualist Secure

Kalite Kontrol

Makine verisine ait her şey ve daha fazlası. Gelişmiş analitik ve operasyonel bilgilenme araçları ile doğru kararlar almanızı sağlar. 

Qualist Secure

Uyarlanabilir Kontrol Panelleri 

İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen "dashboard"lar. İnternete bağlı tüm nesneler ile her yerden güvenli erişim.  

 

Qualist Secure

Makine Öğrenmesi ve Tahminler

  Makine öğrenmesi metodu ile farklı kaynaklardan toplanan datalar örneklendirilirken, doğru tahminler için karar ağacı modelleri geliştirilir.

BRIDGE VERİ TOPLAMA MİMARİSİ 

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Kolay Kurulum Ortalama 15 PLC`lik ve 2000 tag`lik bir tesise Qualist Bridge kurma süresi 1 haftadır ve kurulum herhangi bir duruş gerektirmemektedir. 

Her yerden erişim Responsive yapısı sayesinde Qualist Bridge'e her platformdan kolayca erişebilirsiniz. 

Ölçeklenebilir ve sürekli AR-GE çalışmaları R&DOperasyonlarınızın değişen ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek için müşteri odaklı uygulamalar geliştiriyor ve sürekli AR-GE çalışmaları ile operasyonlarınızda sürdürülebilirliği sağlıyoruz.

Makine Öğrenmesi Veri bilimi ekibimiz, İstatistik yöntemler ve makine öğrenmesi algoritmaları kullanarak veri içindeki ilişkilerin bulunmasını sağlar ve tahmine yönelik modellemeler yapar.  

Teknik Destek  İhtiyaç duyduğunuzda yerinde veya online hizmet verecek, alanında uzman teknik destek ekibine sahibiz.  

Önleyici Bakım Qualist Bridge, üretim duruşlarını daha oluşmadan önleyecek, erken uyarı sistemi araçlarına sahiptir.

DATA SİLOLARINI KIRIN! 

Makine verisine ait her şey ve daha fazlası...Tüm önemli iş verilerini depolayan ERP sistemi verileri, satış ve pazarlamaya ait kritik KPI'ları tutan CRM sistemi verileri ve manuel olarak üretilen milyonlarca baytlık veriler.  

Qualist Bridge; tüm bu verileri tek bir platformda konsolide etmek için tasarlanmış, sağlam ve modüler bir mimariye sahiptir. 

Analyst

Alarms

Dashboard

Vortal

Reporter

Search

HMI Diagrams

Customize

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

 

Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız!

İletişim formunu eksiksiz doldurun, en kısa zamanda sizi arayalım. 

CAPTCHA kodu

Yukarıdaki resimde yer alan kodu aşağıdaki kutuya yazın