Enter Title

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK İLE UZAKTAN DESTEK UYGULAMASI

REMOTE ASSISTANT

Bakımları ve oluşan teknik sorunları artırılmış gerçeklik uygulamamız ile çözün.

İLETİŞİME GEÇİN

Artırılmış gerçeklik ile uzman desteği!

Teknik destek hizmetlerini yönetmek artık çok kolay! QualistGo Artırılmış Gerçeklik Uygulamasının Uzaktan Uzman Erişimi özelliği sayesinde yerinde teknik destek hizmeti verme zorunluluğu ortadan kalkıyor. Gerçek zamanlı görsel işbirliği, teknik destek uzmanlarınızın sahaya inmeden, sorunları sahadaki personel ile çözmesini sağlar. Şirketinizin bakım ve onarım süreçlerini hızlandırıp teknik destek maliyetlerini düşürmek için Qualist teknolojisinin gücünden yararlanın.

Akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlükler ile doğrudan destek

QualistGo’nun Uzaktan Uzman Erişimi özelliği; iOS, Android ve tüm platformlarda kullanılabilir. Bu sayede saha operatörlerine akıllı telefon, tablet veya akıllı gözlükler aracılığıyla doğrudan teknik destek verebilmenizi sağlar. Teknik uzmanlarınızın tüm cihazlardan ulaşılabilir olmasını sağlayarak süreçlerinizi güvene alabilirsiniz.

Text/HTML
Text/HTML
  

Faydaları

•    Hızlı problem çözme
•    Bakım & Destek maliyetlerinde azalma
•    Üretkenliğin artması
•    Daha hızlı çalışma imkanı
•    Lokasyon bağımsız çalışma imkanı
•    Kalite ve verimlilik artışı

QUALISTGO uzaktan erişimi uygulamasının nasıl çalıştığını keşfedin!

QualistGo Uzaktan Uzman Erişimi uygulaması, operatörleri akıllı telefonlar, tabletler veya akıllı gözlükler gibi giyilebilir Artırılmış Gerçeklik cihazları aracılığıyla doğrudan destek uzmanına bağlar ve Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile gerçek zamanlı video desteği sağlar. Üstelik birden fazla kişiye bağlanarak konferans görüşmeler yapabilir,  hızlı ve anlık veri alışverişinde bulunabilirsiniz.

 

Text/HTML
  

Daha fazla bilgi için yayınlarımıza göz atın!

Artırılmış Gerçeklik, Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm konuları hakkında daha fazla bilgi almak için bülten ve yayınlarımızı ziyaret edin.

DETAYLAR