Enter Title

fiziksel ve dijital dünya’yı birleştiren artırılmış gerçeklik teknolojisi!

 

Zenginleştirilmiş Üretim

 
 
 

Qualist, üretim süreçlerinizi iyileştirmeniz için yeni olanakları keşfeder ve iş süreçlerinize entegre etmek için özel olarak hazırlar. Tüm bildiğiniz yöntemleri bambaşka bir boyuta taşıyacak Artırılmış Gerçeklik Uygulaması QualistGo, fabrikalarınızın dijitalleşmesi için hazır. 

Dijital ve fiziksel dünyayı birbirine bağlayan QualistGo; bakım, eğitim, iş güvenliği, uzaktan destek & servis hizmetleri gibi birçok alanda değer yaratır. 

Gelişmiş Tanıma Yeteneği

Gelişmiş tanıma yeteneği ile herhangi bir obje ile özdeşleştirilmiş gerçek zamanlı bilgilerinizi telefon, tablet veya artırılmış gerçeklik gözlükleri ile daha önce deneyimlemediğiniz, özgün bir çalışmayla anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Text/HTML
  

QualistGo Artırılmış Gerçeklik Ürünleri

01 01

Uzaktan Uzman Desteği

Remote Assıstance

Dünya'nın herhangi bir noktasındaki saha personelinize artırılmış gerçeklik donanım ve yazılımlarını kullanarak uzaktan destek verin! Böylelikle sahaya ulaşmak için sarf edilen zamandan ve ulaşım masraflarından kurtulup sadece işinize odaklanın.

DETAYLAR

Text/HTML
  
03 03

Varlık Takibi

Asset Tracking

Fiziksel varlıklarınızın üzerine giydirilmiş artırılmış gerçeklik tasarımları ile makine verilerinizi anlık takip edin. Makine-insan etkileşimini yeni bir boyuta taşıyın ve varlıklarınız hakkında proaktif kararlar vererek şirketinizi büyütün!

DETAYLAR

Text/HTML
  
02 02

Akıllı Bakım

Smart Maintenance

Önceden tasarladığınız artırılmış gerçeklik destekli bakım senaryolarıyla saha personelinizin hızlı ve güvenli şekilde bakım yapmasını sağlayın. Qualist Go ile hataya yer bırakmayın!

DETAYLAR

Text/HTML
  

 

Nasıl Çalışır?

Text/HTML

Topla

Square IIoT

QualistGo uygulaması makinelerin, cihazların, sensörlerin ve diğer nesnelerin gerçek zamanlı verilerinden beslenir. Bu veriler Square IIoT tarafından toplanır ve gruplandırılır. Ardından, veriler mobil cihazda kişiye özel düzenlenmiş AR deneyimleri olarak sunulur. 

Text/HTML

Tasarla

AR Studio

AR STUDIO, gerçek zamanlı verileri sürükleyici AR deneyimlerine dönüştüren oldukça etkili ve kolay bir geliştirme aracıdır. Kullanıcılar, programlama bilgisine gerek duymadan, birkaç dakika içinde kendi dinamik AR deneyimlerini oluşturabilirler. 

Text/HTML

Deneyimle

QualistGo

QualistGo uygulaması, fiziksel bir nesneye yerleştirilen QualistGo etiketi vasıtasıyla nesneleri tanır ve gerçek zamanlı ürün verileriyle zengin mobil kullanıcı deneyimleri üretir. Dijital dünyadaki verilerinizi, fiziksel ortamınıza taşıyarak bambaşka bir deneyim yaşamanızı sağlar. 

Daha fazla bilgi için yayınlarımıza göz atın!

Artırılmış Gerçeklik, Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm konuları hakkında daha fazla bilgi almak için bülten ve yayınlarımızı ziyaret edin.

DETAYLAR

Text/HTML