Enter Title

VERİ DESTEĞİ İLE SAHA HİSSİNİ BİRLEŞTİREN ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK TEKNOLOJİSİ

SMART MAINTENANCE

Saha teknisyenleri, işletme ve bakım talimatlarını basılı çıktılara gerek duymadan, elleri boşta dijital olarak görüntüleyip uygulayabilir.

İLETİŞİME GEÇİN

QualistGO Akıllı Bakım Uygulaması

Üretkenliği ve iş süreçlerini geliştirecek bir özellik olan QualistGo Akıllı Bakım Uygulaması, saha çalışanlarını kağıtlar üzerinden ilerleyen hantal iş akışı planlarından kurtarır. Bakım süreçlerine ait tüm iş talimatları Artırılmış Gerçeklik gözlükleri ile çalışan operatörün önüne gelir, el kullanımına gerek kalmadan bakım işlerini kolayca yapar. 

 

Görsel veya sesli komutlar ile daha hızlı saha kontrolü

AR gözlüğünüzden gerçek dünya üzerine gelen talimatlar, örneğin; hemen gözünüz önüne beliren, “başlat” düğmesinin tam olarak nerede olduğunu gösteren bir işaret veya kabloları nasıl bağlayacağınızı gösteren bir uygulama videosu,  bakım uygulamalarını daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmenize yardımcı olur.  QualistGo akıllı bakım uygulaması, akıllı görsel veya sesli komutlar ile saha operatörlerinizin bakım & destek ve onarım süreçlerini daha hızlı ve eğlenceli hale getirir. 

Text/HTML
  
Text/HTML
  

Faydaları

•    Üretkenliğin artması
•    İş kazalarının azalması
•    İş süreçlerinin gelişmesi
•    Zamandan tasarruf

Daha fazla bilgi için yayınlarımıza göz atın!

Artırılmış Gerçeklik, Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm konuları hakkında daha fazla bilgi almak için bülten ve yayınlarımızı ziyaret edin.

DETAYLAR

Text/HTML